Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Złomujemy auta wszystkich marek. Samochody poddawane są w pełni bezpiecznej oraz legalnej kasacji. Gdy Twój pojazd niestety się zestarzał i często odmawia posłuszeństwa, zadzwoń do nas by pozbyć się swojego zmartwienia. Pozbędziesz się problemu, a pieniędzmi za zezłomowany samochód zasilisz swój budżet domowy.

ZŁOMOWANIE AUT WARSZAWa - Bielany

Auto kasacja Warszawa – Bielany na  to główny element naszej firmy. Gdy sprzedaż auto nam to masz gwarancję legalności i bezpieczeństwa całej transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane  zachowując najwyższe europejskie standardy .

AUTOKASACJA WARSZAWA - Bielany

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W WARSZAWIE - Bielanach?

Do naszej firmy może trafić każdy samochód. Złomowaniu i auto kasacji w Warszawie – Bielanach poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek, bez względu na ich stan czy zastosowanie. Działamy zgodnie obowiązującymi wytycznymi, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.